Zatrudnię do pomocy przy aplikacji Mikrocementu
Oferta Pracy: Posadzkarz Dekoracyjny Posadzki z Mikrocementu
Lokalizacja: wyjazdy służbowe
Szukamy Posadzkarza Dekoracyjnego//pomocnika posadzkarza się w posadzkach z mikrocementu.
Do Twoich obowiązków będzie: Przygotowanie podłoża pod aplikację mikrocementu (gruntowanie, wyrównywanie). Nakładanie i wykańczanie posadzek z mikrocementu po okresie próbnym zapewnienie realizacji jakości realizacji. Asystowania przy aplikacji Dbanie o porządek na miejscu pracy.
Nasze oczekiwania Doświadczenie w pracy z mikrocementem nie jest wymagane Dokładność, precyzja, zdolności manualne Znajomość technologii związanej z mikrocementem i materiałami wykończeniowymi mile widziane prawo jazdy kat. B. mile widziane.
Oferujemy Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia. Możliwość realizacji prestiżowych projektów wnętrz. Szkolenia z zakresu nowych technologii i technik aplikacji mikrocementu. Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt, tel: 881316957
Cena: 1
Autor: Paweł
Kontakt:
OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego